CHECK LEASE

Na této stránce si můžete ZDARMA prověřit vozidlo v registru odcizených vozidel Policie ČR a Policie SR, zjistit, zda je na vozidlo sjednáno povinné ručení a dále ověřit, zdali na vozidlo není evidována aktivní leasingová nebo úvěrová smlouva u níže vyjmenovaných leasingových společností.

Acrax, ALD Automotive, Cetelem, CREDIUM, ČSOB Leasing, D.S. Leasing, Essox Leasing, FCE Credit, Financial Services Group, Moneta Auto, Moneta Leasing, GMAC, Home Credit CZ a SK, IMPULS-Leasing, Mercedes-Benz Financial Services, Raiffeisen Leasing, Volkswagen Financial Services, Toyota FS Czech, UniCredit Leasing, UNILEASING, Vltavín Leas

Pro prověření leasingu je nutné zadat 17místný kód VIN vozidla, který naleznete např. v dokladech k vozidlu. Registrační značka se použije pouze k prověření povinného ručení a odcizení vozidla.

Upozornění: Cebia není vlastníkem příslušných databází, ani nemá vliv na jejich správnost, úplnost a aktuálnost. Přesto jsou poskytované informace dobrým výchozím bodem při koupi nebo jakékoli kontrole vozidla. Před prověřením doporučujeme ověřit správnost VIN v technickém průkazu i přímo na vozidle.

Poskytnuté informace je uživatel oprávněn v celém rozsahu využívat pouze pro vlastní potřebu. Jejich další šíření či upravování bez souhlasu Cebia, spol. s r.o. je ZAKÁZÁNO.

Zadejte 17místné číslo VIN

Co je to VIN?

Vehicle Identification Numer – identifikační číslo vozidla. VIN je 17místný kód, který jednoznačně a jedinečně identifikuje vozidlo.

Kde najdu VIN?

1. VIN naleznete v dokladech k vozidlu

2. na vozidle - ražba

Nejčastější umístění je:

3. na vozidle -typový štítek

Typový štítek nejčastěji naleznete:

Příklady VIN:

TMADB51CAAJ087960
TMBJM25J6B3028795
WF0GXXGBBG7Y42388

Zadejte celé číslo OSVĚDČENÍ Cebia včetně všech pomlček

Jaké jsou druhy OSVĚDČENÍ Cebia?

OSVĚDČENÍ PROVIN
OSVĚDČENÍ VINTEST
OSVĚDČENÍ VINFOTO
OSVĚDČENÍ EUROVIN
OSVĚDČENÍ SOZ
OSVĚDČENÍ SBZ
OSVĚDČENÍ ROKVY
OSVĚDČENÍ Cebia REPORT

Příklady čísel OSVĚDČENÍ Cebia:

PO-87363/97
VT-001A-05-00054-S
CR-001A-09-0000813